BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 5166302

nr 516 6302

Bordslampfot

Sekelskifte, Brons, höjd: 90 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

7.000 kr

Såld:

7.600 kr

måndag 31 mars 2008